Komunikaty Duszpasterskie

Dziś dzień Dziadka (wczoraj Babci) – pamiętajmy o nich w naszych modlitwach i okażmy im nasz miłość i wdzięczność. Bóg zapłać za wszelkie dobro kolędowe minionego tygodnia. Kto z różnych przyczyn nie mógł nas przyjąć w wyznaczonym terminie – prosimy o kontakt po mszy św. – przewidujemy kolędę dodatkową we wtorek (ew. środę).

Odwiedziny Duszpasterskie w nadchodzącym tygodniu  wg następującego planu:

23.01.2023 Poniedziałek g. 14.00

1 ks. ul 11 listopada, Reymonta

2 ks. ul. Łąkowa do spotkania

24.01.2023 wtorek g. 14.00

1 ks. ul Rynek Jagiełły

2 ks. kolęda dodatkowa

Prosimy o podwiezienie  na odległe odcinki  na probostwo 15 minut przed wyznaczoną godziną.

W środę święto Nawrócenia św. Pawła.

Od czwartku msze św. także  wieczorem w tygodniu o godz. 18.00, biuro parafialne w tygodniu po rannej mszy św i od czwartku czynne w godz. popołudniowych.

W następnym tygodniu w Święto Ofiarowania Pańskiego g. 16.00 na mszy św. poświecenie świec dzieciom przygotowującym się do I Kom św.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Szczęść Boże na nowy tydzień pracy i nauki.