Komunikaty duszpasterskie

IV Niedziela Zwykła

We wtorek zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii. Bóg zapłać za wszelkie dobro minionego tygodnia, szczególne podziekowanie tym którzy trudzili się aby rozebrać nasza dekoracje Bożonarodzeniową w kościele parafialnym.

W tym tygodniu przypada:

• święto Ofiarowania Pańskiego zwane potocznie św. Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. z błogosławieństwem gromnic o godz. 7.00 11.00, o 16.00 dla dzieci przygotowujących się do I komunii Św. i 18.00.
  • I czwartek miesiąca  modlimy się w intencji rodzin i poczętego życia a także o powołania. Adoracja od 16.30 w tej intencji.
  • I piątek miesiąca – od 8.00 odwiedziny chorych, których zgłaszamy jak zawsze, od 15.00 spowiedź św. Z racji ferii nie będzie katechezy formacyjnej dla kandydatów do bierzmowania.
  • I sobota miesiąca –  po mszy św. wieczornej różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Matki Bożej.

Za tydzień zbiórka ofiar do puszek na zakony klauzurowe. Tradycyjnie proszę o jej przeprowadzenie panie z zespołu Różańcowego.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Szczęść Boże na nowy tydzień pracy a dzieciom i młodzieży życzymy udanego wypoczynku na zimowych feriach.