Komunikaty duszpasterskie

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Dziś rozpoczynamy nasze rekolekcje parafialne – potrwają do środy – w tym czasie także rekolekcje szkolne. Msze św. z naukami rekolekcyjnymi o godz. 11.00 i 18.00, w środę o 9.00 i 18.00. Spowiedź wielkopostna w parafii będzie w sobotę 1 kwietnia, ale nie odkładajmy jej na ostatnią chwilę. Jest mniej księży w dekanacie stad też ograniczona liczba spowiedników – zachęcamy by korzystać z niej codziennie przed mszami świętymi.

Za tydzień kwartalna zbiórka na potrzeby parafii – prosimy o jej przeprowadzenie panie i panów z komitetu parafialnego.

W niedzielę palmową zapraszamy już na Drogę Krzyżową ulicami naszego miasta o g. 20.00 (z fary do klasztoru). Przed mszami młodzież ze scholii rozprowadzać będzie własnoręcznie robione palmy.

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Lichenia z dziećmi rocznicowymi w maju– szczegóły u p. Marii Wawrzyniak.

We wszystkie niedziele Wielkiego Postu o g.16.00 Gorzkie Żale i po nich po nich Msza Św. ok. 16.45. Droga Krzyżowa w piątek o g. 17.00.

Ze Względu na spowiedzi w dekanacie i rekolekcje w środę i czwartek do południa biuro parafialne będzie nieczynne. Podobnie będzie w następnym tygodniu.

Koperty na daninę diecezjalną wystawione są przy wyjściu z Kościoła.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Szczęść Boże !!!