Komunikaty duszpasterskie

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Dziś kwartalna zbiórka na potrzeby parafii – Bóg zapłać za wsparcie i zrozumienie a paniom i panom z komitetu parafialnego za jej przeprowadzenie. Za tydzień zgodnie ze zwyczajem proszę Panie z Żywego różańca o zebranie ofiar do puszek na kwiaty i dekoracje Bożego Grobu.

Spowiedź wielkopostna w parafii będzie w sobotę 1 kwietnia, ale nie odkładajmy jej na ostatnią chwilę. Jest mniej księży w dekanacie stad też ograniczona liczba spowiedników – zachęcamy by korzystać z niej codziennie przed mszami świętymi. Zapraszamy od 9 do 10 30 i od 11 do 12.00 i po południu od 15.00 do 16 30.

Za tydzień także młodzież ze scholii rozprowadzać będzie własnoręcznie robione palmy na niedzielę palmową. Zauważy też naszą scholę ofiary składane z tego tytułu są przeznaczone  dla nich. Proszę starszych ministrantów i tzw. seniorów o przygotowanie Męki Pańskiej Proszę chętnych ażeby wcześniej się do mnie zgłosili

            We wszystkie niedziele Wielkiego Postu o g.16.00 Gorzkie Żale i po nich po nich Msza Św. ok. 16.45. Droga Krzyżowa w piątek o g. 17.00

            Koperty na daninę diecezjalną wystawione są przy wyjściu z Kościoła Złożono 234 kopert Bóg zapłać za zrozumienie. Biuro parafialne w tym tygodniu ze względu na spowiedź w dekanacie po mszach rano i  wieczorem. Wieczorem o 20  Parafialna Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta  Zaczynamy od Fary przez ul Plac Powst ,Sienkiewicza ,Mickiewicza,  Kaliską i Kolejową. Gorąco zachęcam do tego nabożenstwabędzie to zadośćuczynienie za obelgi przeciwko św. Janowi Pawłowi II.                                                             

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Szczęść Boże  na kolejny tydzień Wielkiego Postu !!!