KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

Dziękuję wszystkim za trwanie na adoracji podczas 40 godzinnego nabożeństwa ,niestety ono zanika było bardzo mało adorujących. To Przykre ale prawdziwe.

W czwartek przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła, modlimy się za Papieża i Stolicę apostolską.

W piątek o godz 17.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej a w niedzielę o godz 16  nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną msza sw. wieczorowa już bez kazania.

Daninę diecezjalną składamy  tradycyjnie na tacę podczas Gorzkich Żali Już teraz Bóg zapłać za zrozumienie. Za tydzień tradycyjnie w 2 niedz Wielkiego Postu zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na wschodzie. Proszę o jej przeprowadzenie panie z Żywego Różańca jak co roku.

Rekolekcje parafialne i szkolne rozpoczniemy tradycyjnie w 4 niedziele Wielkiego Postu. Potrwają do środy włącznie. Poprowadzi je ks Ireneusz Powaga prob z Doruchowa i SS Nazaretanki z Ostrzeszowa.

Bardzo dziękuję p Patrycji Maciaczyk za  bardzo ładna  dekorację Wielkopostną  i zapraszam do współpracy wszystkich chętnych którzy maja ciekawe pomysły w tym zakresie. Przypominam o szkoleniu zelatorów Róż Różańcowych w sobotę 24. 02. w Kaliskim Seminarium godz.10. W najbliższą środę biuro parafialne będzie nieczynne z powodu wyjazdu na pogrzeb.

Wszystkim parafianom dzieciom i młodzieży i gościom życzymy Szczęść Boże !!!