KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

Dziś zapowiadana zbiórka ofiar do puszek na pomoc naszym Misjonarzom oraz rodakom na Wschodzie  dzisiejsza Ukraina.

Dziękuję wszystkim za dar serca a paniom z Żywego Różańca za przeprowadzenie tej zbiórki. W  I piątek o godz. 16.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej wcześniej od 8.00 objazd chorych ,których zgłaszamy jak zawsze. Od 15 00 spowiedź  następnie Adoracja  i o 18 msza św. wieczorowa.

W niedzielę o godz. 16  nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną msza sw. wieczorowa już bez kazania.

Daninę diecezjalną składamy  tradycyjnie na tacę podczas Gorzkich Żali Już teraz Bóg zapłać za zrozumienie.

Rekolekcje parafialne i szkolne rozpoczniemy tradycyjnie w 4 niedziele Wielkiego Postu. Potrwają do środy włącznie.

Po przeprowadzeniu wstępnych oględzin gdy chodzi o instrument organowy remont jest nieopłacalny. Organy są składane z innych instrumentów po wojnie nie stanowią większej wartości ani historycznej ani muzycznej Po drobnych pracach naprawczych  instrument na razie gra. Czeka nas zakup nowego instrumentu.

Wszystkim parafianom dzieciom i młodzieży i gościom życzymy Szczęść Boże !!! na nowy semestr.