KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

V Niedziela Wielkanocna

Od środy wszystkie Msze św. wieczorne w kościele klasztornym włącznie z Mszą św. w niedzielę o godzinie 11.00 i 17.00. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej codziennie po wieczornej Mszy św.

1 maja przypada wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika – patrona ludzi pracy. Wieczorem msza św. w intencji Grabowskiego Rzemiosła i zmarłych jego członków.

Z racji na Uroczystość NMP Królowej Polski objazd chorych wyjątkowo w czwartek 2 maja po mszy porannej od godz. 8.00. Od godziny 17.00 okazja do spowiedzi świętej (uwaga w klasztorze!!!).

W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski rocznica uchwalenia Konstytucji majowej. Na Mszę św. o godz. 9.30 w intencji Ojczyzny i jej Bohaterów zapraszamy poczty sztandarowe i przedstawicieli władz samorządowych z orkiestrą. W związku z uroczystością nie obowiązuje post. Pamiętajmy o przyozdobieniu figur i krzyży zachęcam do codziennego odmawiania litanii ku czci Matki Bożej.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask za przyczyną Matki Bożej.