KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego w naszej parafii Uroczystość I Komunii św. dzieci ją przyjmą na mszy św. o godz. 10.

Nieco zmieniony porządek mszy św. Nie ma mszy św. w Raduchowie,
w klasztorze  równoległa msza św. też o 10.00 i we Farze dodatkowa o godz. 12.

O 16.30 nabożeństwo majowe z udziałem dzieci I komunijnych i msza św. wieczorowa w klasztorze o godz. 18.00. Cały biały tydzień msze św.
w kościele parafialnym.

W związku z Urocz. I Komunii św. próby z dziećmi w kościele  paraf. w pon, wt i śr o godz. 16.00. Biuro paraf. w razie konieczności.

W czwartek na godz. 16.00 zapraszam rodziców dzieci I kom do przygotowania świątyni na Uroczystość. Spowiedź dla dzieci i ich bliskich
w sobotę od godz. 15.00.

W piątek na mszę o godzinie 18. w klasztorze zapraszamy kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

16 maja udajemy się z dziećmi na Jasną Górę. A 23 maja dzieci rocznicowe mają wyjazd do Lichenia zgodnie z tradycją nawiedzając nasze  kaliskie sanktuarium św. Józefa. Są jeszcze wolne miejsca kto chciałby pojechać do Lichenia proszę o szybkie zgłoszenia do p. katechetki Marii.

Jutro w parafii Bukownica odpust ku czci św. Jakuba Apostoła,
a w czwartek w Czajkowie ku czci św. Stanisława Bpa i męczennika. Modlimy się o dobre urodzaje tzw. dni krzyżowe, prośmy o deszcz. Przypominam po mszy św. wieczorowej nabożeństwo majowe.

Pamiętajmy o przyozdobieniu figur i krzyży zachęcam do codziennego odmawiania litanii ku czci Matki Bożej.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask
za przyczyną Matki Bożej.