KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

Dziś dzień pierwszej Komunii św. w naszej parafii. Otoczmy modlitwą  dzieci i ich rodziców w tym ważnym dla nich wydarzeniu. Równoległa Msza św. również o godz. 10.00 w Klasztorze. Po południu o godz. 16.30 nabożeństwo majowe z udziałem dzieci I komunijnych. Msza św. wieczorna w klasztorze
w tym dniu wyjątkowo o godz. 18.00. bardzo serdecznie dziękuję rodzicom dzieci 1 komunijnych  za przygotowanie świątyń do uroczystości zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz. Dziękuję też za klęczniki  przygotowane przez p Pawła Szkopka i postument do figury dla naszej parafii jak i za figurę Matki Bożej Fatimskiej ufundowaną  przez rodziców dzieci I Komunijnych. Już w poniedziałek po różańcu wyjdziemy z nią w uroczystej procesji wokół kościoła  i tak będzie każdego 13 dnia miesiąca.

Trwa miesiąc maj poświęcony Matce Bożej – Msze św. wieczorne i nabożeństwa majowe w czasie białego tygodnia będą sprawowane w kościele farnym o godz. 18.

W czwartek dzieci I komunijne udają się na pielgrzymkę na Jasną Górę. Z tej racji biuro parafialne w czwartek rano zamknięte.

Za tydzień  Niedziela Zesłania Duch Św. kończąca okres Wielkanocy oraz Rocznica I Komunii św. w niedzielę o 9.30. Próba w piątek o godz. 16.00 w Farze, a po niej ok. godz. 16.30 spowiedź dla dzieci i rodziców.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask
za przyczyną Matki Bożej.