KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Dziś przed Kościołami zbiórki do puszek na misje. Dziękujemy Panią z Koła Charytatywnego za jej przeprowadzenie i wszystkim za ofiarowany dar serca na misje św.

W związku z przypadającym dziś dniem Kobiet – Wszystkim paniom życzymy dużo zdrowia i Bożej pomocy na każdą godzinę życia ofiarując im swoją modlitwę.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych Przypominamy: droga krzyżowa w piątki o godz. 17.00 dla wszystkich. w niedzielę o godz. o godz. 16.00 gorzkie żale z nauką pasyjną. msza św. wieczorowa w niedzielę bez kazania po gorzkich żalach ok. godz. 16.45. Dziękujemy za ofiary składane na tacę z racji daniny diecezjalnej.

W piątek zapraszamy na wspólną modlitwę za wstawiennictwem św. Ojca Pio. Rozpoczniemy od wspólnej Mszy św. o godz. 18.00.

Zapraszamy wszystkich do modlitwy różańcowej. Matka Boża obiecała przez tą modlitwę dużo łask. Istnieje potrzeba duchowej opieki dzieci i młodzieży. W naszej parafii zrodziła się idea nowej róży różańcowej złożonej z rodziców dzieci szkolnych oraz młodzieży, którzy chcą podjąć tę modlitwę przed Mszą św. Zachęcam więc w dobie różnych zagrożeń do szczerej modlitwy wszystkich rodziców którym zależy na dobru swoich dzieci. Zapisy do tej róży przyjmuje pani Maria Wawrzyniak nasza katechetka.

Polecamy nowy numer naszego diecezjalnego Opiekuna z bieżącymi artykułami z życia diecezji i Kościoła, jak i Gościa Niedzielnego.

Wszystkim parafianom, gościom, dzieciom i młodzieży, Szczęść Boże na czas trwającego okresu Wielkiego Postu!!!