KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA ADWENTU

Dzisiaj  wigilia bożego narodzenia. o  21.00 tradycyjnie msza z uroczystości w klasztorze z udziałem dzieci i młodzieży. o północy pasterka w kościele farnym. zapraszamy wszystkich parafian na tę uroczystą eucharystię.

w i dzień świąt nie ma mszy św. o 7.30 i o 17.00. w ii dzień świąt, to wspomnienie św. Szczepana pierwszego męcz. msze św. tak jak w każdą niedzielę – taca Przeznaczona na „kul” i seminarium.

we Wtorek w drugi dzień świąt, po południu o godz. 15.00 wspólne kolędowanie w klasztorze wraz z naszym zespołem młodzieżowym.

Panów szafarzy prosimy o pomoc w rozdawaniu Komunii św. przez cały okres świąteczny, aż do Urocz Trzech Króli.

za tydzień w naszej parafii kwartalna zbiórka ofiar na potrzeby naszego kościoła. wszystkim ofiarodawcą jak i tym, którzy tę zbiórkę przeprowadzają słowa podziękowania i wdzięczności za ofiary.

Na radosne świętowanie tajemnicy Bożego Narodzenia w gronie rodzinnym – wszystkim parafianom i gościom Szczęść Boże!!!