KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE Wtorek – Święto św. Szczepana

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc w przygotowaniu świąt Bożego Narodzenia. Państwu Modrzejewskim z Grabów Wójt. oraz p. Sitkowskim i Zatylnym z Zamościa za ofiarowane choinki dla naszych świątyń. Wszystkim panom pomagającym i młodzieży w przygotowaniu tradycyjnych żłóbków. Osobno dziękuje dzieciom i młodzieży za udział w roratach, państwu katechetom i ks. Mariuszowi za ich prowadzenie. Wszystkim za wszelkie dobro – Bóg zapłać.

Dzisiaj wspomagamy swoimi ofiarami Katolicki Uniwersytet Lubelski i nasze Seminarium Kaliskie.

Od czwartku rozpoczynamy kolędę w naszej parafii. Na ten czas msze św. rano o godz. 7.00 i 9.00, oprócz sobót. Biuro parafialne po porannych mszach św. oprócz sobót do odwołania.

W niedzielę ostatnim dniu starego roku – 16.30 nabożeństwo przebłagalne i msza św. o godz. 17.00. W nowy rok nie będzie mszy św. o godz. 7.30.

Wizytę duszpasterską – kolędę w tym roku odwiedzimy mieszkańców wiosek rozpoczniemy 28 w czwartek:

Czwartek 28 grudnia  Książenice

1ks. od godz. 9.00 od p. Jana Jarzyny

2ks. od godz. 14.00 od p. Dziubińskich do spotkania

Piątek 29 grudnia Książenice

1 ks. od godz. 10.00 od p. Krauze do p. Idzikowskich

2 ks. od godz. 14.00 od p. Piotra Jędrzejaka do p. Stanisława Stępień

Sobota 30 grudnia

1 ks. od godz. 10.00 od p. Grzegorza Dostatniego do p. Józefa Warszawskiego

1 stycznia Nowy Rok – od godz. 14.00  – Kolęda w Raduchowie

Tradycyjnie prosimy o podwiezienie na poszczególne odcinki za organizację odpowiedzialni są sołtysi poszczególnych wiosek. Biuro parafialne na czas kolędy po mszach św. rano. Nie będzie mszy św. wieczorowych do odwołania.