KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

Niedziela dzisiejsza zwaną Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczyna w Kościele Tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele. Wspierajmy modlitwą i ofiarą dzieło powołań, szczególnie nasze Seminarium Duchowne w Kaliszu.

Za tydzień w niedziele przypada Dzień I Komunii św. w naszej parafii o godz. 10.00. Równoległa Msza św. również o godz. 10.00 w klasztorze. Po południu o godz. 16.00 nabożeństwo majowe z udziałem dzieci I komunijnych i wspólna fotografia. Msza św. wieczorowa w klasztorze w tym dniu wyjątkowo o godz. 18.00. W czwartek proszę przygotować świątynię do Uroczystości. Zapraszam rodziców na godz. 16.00.  Spowiedź dzieci i ich bliskich w sobotę od godz. 15.00 w farze.

W czwartek nabożeństwo do św. Ojca Pio – rozpoczynamy od Mszy św. o godz. 18.00. W sobotę wypada 13 miesiąca maja – 100 rocznica Objawień Fatimskich, w nabożeństwo majowe włączamy modlitwę różańcową.

W poniedziałek świętego Stanisława Bp. i Męczennika suma odpustowa w parafii Czajków o godz. 12.00.

Spotkanie byłych wychowanek sióstr Salezjanek w Grabowie nad Prosną odbędzie się 14 maja w niedziele o godz. 14.00. Rozpoczęcie Mszą św. w kaplicy sióstr.

Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.30 w klasztorze.

Jest nowy numer Przewodnika i nowy numer Opiekuna poświęcony objawieniu w Fatimie, zapraszamy do nabycia i  lektury tych niezwykłych objawień.

Wszystkim parafianom życzymy wielu łask od Chrystusa Zmartwychwstałego, za wstawiennictwem naszej  Matki Bożej.