KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dziś dzień pierwszej Komunii św. w naszej parafii otoczmy modlitwą 63 dzieci i ich rodziców w tym ważnym dla nich wydarzeniu.

Msza wieczorowa dziś wyjątkowo o 18.00 w kościele klasztornym. Trwa miesiąc maj poświęcony Matce Bożej przypominamy – nabożeństwa majowe w czasie białego tygodnia będą sprawowane w kościele farnym.

W czwartek wyjazd dzieci I-Komunijnych na Jasną Górę o godz. 6.00 rano przy remizie. Próba z dziećmi przed Mszą św. rocznicową w piątek po spowiedzi o godz. 16.30, a spowiedź o 15.00  w kościele farnym. Za tydzień w niedzielę Msza św. rocznicowa I Komunii  św. o godz. 9.30 w intencji dzieci i ich rodzin.

Przygotowujemy się do dalszych prac malowania naszego kościoła parafialnego które rozpoczniemy po 20 maja. Na ten czas kościół parafialny będzie nieczynny do odwołania. Przypominamy młodzieży o przygotowaniu do sakramentu bierzmowania, który odbędzie się 19 czerwca.

Jest do nabycia nowy numer Przewodnika – zachęcamy do ich nabywania.

Wszystkim parafianom życzymy wielu łask od Chrystusa Zmartwychwstałego, za wstawiennictwem naszej Matki Bożej.