KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Rozpoczynamy dziś nasze spotkania ze Słowem Bożym rekolekcje wielkopostne, bardzo gorąco witamy w naszej wspólnocie księdza Krzysztofa Kowalika naszego kaznodzieję, który będzie głosił nauki do środy włącznie o godz 18.00.

Dzisiaj o 15.00 parafialna droga krzyżowa i o 16.00 Gorzkie  Żale z nauką pasyjną, a w piątek droga krzyżowa o 17.00 dla wszystkich. Dziś kwartalna zbiórka ofiar na malowanie naszego Kościoła. Wszystkim ofiarodawcom jak i tym, którzy tę zbiórkę przeprowadzają słowa podziękowania i wdzięczności za ofiary.Proszę o jej przeprowadzenie panów i panie z Rady Parafialnej i Komitetu odnowy naszej świątyni.

W godzinach dopołudniowych rekolekcje dla dzieci i młodzieży naszych szkół od poniedziałku do piątku według ustalonego porządku poprowadzą siostry Nazaretanki z Ostrzeszowa wraz z naszymi katechetami.

Spowiedź wielkopostna 8 kwietnia w sobotę przed Niedzielą palmową od godz. 9.00 do 12.00 i od 15.00 do 17.00 z przerwami 10 30 do 11 i od 16 30 do 17 Korzystajmy jak najwięcej rano i do 16 30.W tym tygodniu łącznie z sobotą z racji na rekolekcje spowiedź biuro parafialne do południa nieczynne. W czwartek po mszy św. wieczorowej ostatnia wpłata na pielgrzymkę do Fatimy spotkanie w restauracji Stylowa i ostatnie informacje na ten temat. W piątek od godz 16.00 spotkanie przy konfesjonale z dziećmi komunijnymi.

Jest nowy numer Opiekuna, Przewodnika katolickiego, zachęcamy do czytania prasy religijnej.

Wszystkim parafianom, gościom, dzieciom i młodzieży, Szczęść Boże na czas rekolekcji i  trwającego okresu W