KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

W najbliższą sobotę spowiedź wielkanocna z udziałem kapłanów z dekanatu od godz. 9.00 do 10.30 następnie od 11.00 do 12.00 i po południu od 15.00 do 16.30 i od 17.00 do 18.00. Tradycyjnie zwracam uwagę na godziny dopołudniowe, będzie większa liczba kapłanów posługujących. Przypominamy, że objazd chorych z Komunią Wielkanocną 11 kwietnia  w wielki wtorek od godz. 8.00 – zapisy w zakrystii i biurze.  Dziękuję za Ofiary na malowanie Kościoła. Jutro kolejna rocznica śmierci św. Jana Pawła II o 20. 30 koronka do Miłosierdzia Bożego prze pomnikiem – zapraszamy.

W tym tygodniu przyda I czwartek miesiąca – modlimy się w intencji poczętego życia i naszych rodzin. W I piątek miesiąca od godz. 15.00 spowiedź  dzieci i młodzieży, o 16.00 Msza św. Droga Krzyżowa o 17.00 dla wszystkich.

Proszę o przygotowanie Bożego grobu pana Pawła Szkopka Zdzisława Szmaja i Hieronima Bednarza.

Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej i poświęcenie gałązek palmowych. Młodzież oazowa będzie miała przygotowane gałązki palmowe przed kościołem. Jest to forma wsparcia ich wyjazdów wakacyjnych.

Panie z Żywego Różańca proszę o przeprowadzenie zbiórki ofiar na kwiaty do Bożego Grobu.

W  niedziele  Droga Krzyżowa o godz. 19.00, ulicami naszego miasta zaczynamy od Fary o godz. 16.00 Gorzkie Żale z nauką pasyjną.

22 kwietnia organizujemy wyjazd scholi parafialnej do zwiedzenia zamku Moszna są jeszcze wolne miejsca koszt 62 zł zapisy u ks. Wikarego. Szczegółowy program wywieszony jest w Gablotach.

Pojawił się nowy numer Opiekuna i Przewodnika.

Wszystkim Szczęść Boże na kolejny Tydzień Wielkiego Postu