KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj na mszy św. o godz 12. 00 z racji wspomnienia św. Jana Bosko odnowienie przyrzeczeń salezjańskich przez współpracownice. We wtorek przypada święto Ofiarowania Pańskiego zwane św. Matki Bożej Gromnicznej Msze św. w tym dniu z błogosławieństwem gromnic o godz 7 11, 16 dla dzieci i 18.

Za tydzień zbiórka ofiar do puszek na zakony klauzurowe. Tradycyjnie proszę o jej przeprowadzenie panie z zespołu Różańcowego.

Za tydzień tez po mszy św.o godz 12 zebranie z rodzicami dzieci 1 komunijnych. Obecność obowiązkowa przynajmniej jednego z rodziców.

Bierzmowanie w tym roku ze względu na Covida prawdopodobnie będzie odwołane. Nie ma możliwości przygotować się do tego sakramentu. W tym tygodniu przypada 1 czwartek miesiąca modlimy się w int rodzin i poczętego życia w 1 piątek miesiąca od 8 odwiedziny chorych ,których zgłaszamy jak zawsze od 15 spowiedz św. i adoracja Pana Jezusa w Naj Sakramencie. W 1 sobotę po mszy św. wieczornej różaniec wynagradzający Niep Sercu Matki Bożej.

Jest nowy numer Opiekuna poświęcony sylwetce nowego Pasterza diecezji kaliskiej ks Bpa Damiana Bryla serdecznie zapraszamy do lektury.

Wszystkim parafianom i gościom, dzieciom i młodzieży.

Szczęść Boże !!!