KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przed Kościołami zbiórka ofiar do puszek na zakony klauzurowe. Dziękuję panią z Koła różańcowego z przeprowadzenie tej zbiórki jak co roku  i wszystkim za ofiarowany grosz.

W sobotę przypada wspomnienie NMP z Lourdes to światowy dzień chorego modlitwą ogarniamy ludzi chorych i cierpiących pamiętajmy też o uczynkach miłosierdzia względem ludzi chorych tklygfk.

W czwartek nabożeństwo za wstawiennictwem św. Ojca Pio rozpoczynamy od wspólnej eucharystii o godz. 18.00.

Przypominam o uporządkowaniu  miejsc cmentarnych i nabyciu stosownych dokumentów.

W czwartek do południa biuro parafialne będzie nieczynne z racji spowiedzi u św. Józefa w Kaliszu.

Wszystkim parafianom i gościom  dzieci i młodzieży na czas ferii Szczęść    Boże !!!