KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE VI NIEDZIELA ZWYKŁA

Bóg zapłać za ofiary na zakony klauzurowe złożone do puszek. Dziękuję także panią z Koła różańcowego za przeprowadzenie tej zbiórki.

W poniedziałek po mszy św. nabożeństwo różańcowe z racji 13 dnia miesiąca. Zapraszamy szczególnie panie i panów Żywego Różańca.

W piątek kolejne spotkanie formacyjne z kandydatami do sakramentu bierzmowania. O 17.30 spowiedź dla nich. Przypominam o systematycznej pracy dzieciom pierwszo-komunijnym, rodziców proszę o kontrolę i pomoc w przygotowaniu do pierwszej komunii św.

Kończą się ferie zimowe, przypominamy wszystkim ministrantom o swoich dyżurach – każdy ministrant służy na jednej mszy św. wybranej w tygodniu i na jednej w niedzielę. Bardzo proszę tez panie z Żywego Różańca o podjęcie tej modlitwy przed mszami św. – szczególnie w środy, czwartki i soboty. 18 w sobotę wyjazd ministrantów do Wrocławia. Wspólnota oazowa pragnie podziękować wszystkim parafianom za dar serca złożony na kiermaszu Bożonarodzeniowym zebrano 1107 zł z czego wkład własny to 300 zł.

Jest do nabycia nowy numer Opiekuna oraz Przewodnik Katolicki. Ostatnio 15 numerów zostaje. Prosimy o głębsze zainteresowanie tym czasopismem które dedykowane jest każdej rodzinie.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy i nauki  Szczęść Boże !!!