KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Bardzo serdecznie pragnę podziękować za okazane zaufanie i zrozumienie w związku z malowaniem Kościoła. Dziękuje również za zbiórkę. Pieniądze zasiliły konto parafialne.

Przypominamy, że na czas wakacyjny biuro parafialne po Mszach św. rano do godz. 9.00 i wieczorem(wtorek i piątek biuro nie czynne).

W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca – modlitwą ogarniamy nienarodzone dzieci i rodziny, w łączności z wiernymi w Bazylice św. Józefa w Kaliszu. Ks. biskup zaprasza nas do bezpośredniego udziału jak dekanat.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca objazd chorych od godz. 8.00 zgłaszamy ich jak zawsze. Od 16.00 spowiedź I piątkowa z komunią św., a po niej o godz. 18.00 Msza św. w intencji Żywego Różańca. Dzieci prowadzące swoje dzienniczki udziału we Mszy św. proszę o złożenie swoich podpisanych dzienniczków w zakrystii.

Pojawił się nowy numer Opiekuna, w którym zamieszczone zostały wszystkie zmiany kapłańskie w diecezji oraz inne ważne informacje z życia Kościoła. Czasopismo to uzupełnia również nasza wiedza religijna. Serdecznie zachęcamy do lektury.

Wszystkim parafianom i gościom,

życzymy wielu

łask i Bożej Opieki na czas wakacji i urlopów.