KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 3.07.2016 r.

Z dniem 1 lipca podejmuje obowiązki wikariusza w naszej parafii ks mgr Mariusz Kamiński, który przychodzi do nas po 5 letniej pracy z Katedry Kaliskiej. Księdzu Mariuszowi  życzymy dużo sił i satysfakcji w pracy duszpasterskiej i katechetycznej w naszej Parafii.

Rozpoczął  się okres wakacyjny znika na ten czas msza św. o godz. 12 na razie wszystkie w Klasztorze do zakończenia prac remontowo-malarskich.

Zbliża się czas odpustu ku czci Matki Bożej Szkaplerznej proszę by wzorem lat ubiegłych świątynię przygotowali mieszkańcy Biernacic pod kierunkiem pana Sołtysa Lecha Wargi. Odpust w tym roku w niedzielę 17 lipca poprzedzi go msza św. na cmentarzu o godz 19.00 już teraz proszę przygotować cmentarz na tę Uroczystość.

Dziękuję za ofiary jakie wpłynęły na malowanie naszego Kościoła do Biura parafialnego. Nadal proszę o włączenie się kolejnych rodzin. Prace nabierają już efektu finalnego po 10 lipca będziemy zdejmować rusztowanie i przygotujemy świątynię do liturgii.

Na czas wakacyjny biuro parafialne po mszach sw. rano i wieczorem oprócz wtorku i piątku.

Proszę raz jeszcze o uregulowanie miejsc na naszym cmentarzu parafialnym ,każdy grób musi mieć swojego opiekuna miejsce jest ważne od chwili pochówku  20 lat i każdy winien mieć stosowny na to dokument także w przypadku rezerwacji. Stare zaniedbane groby nie mające swojego opiekuna przeznaczamy zgodnie z prawem do ponownego pochówku.

Wszystkim parafianom  i gościom,

życzymy wielu łask na czas wakacji !!!