KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Jeszcze raz do wszystkich kierujemy słowa wdzięczności za pomoc w przygotowaniu i uczestnictwo w naszym odpuście parafialnym jak i w Mszy św. na cmentarzu parafialnym.

Przypominamy, że dziś po Mszy św. wieczorowej o godz. 17.00, przed Klasztorem, poświęcenie pojazdów mechanicznych z racji św. Krzysztofa – patrona kierowców. Wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy za kierowców. Zbierane ofiary przy tej okazji przeznaczamy na potrzeby misjonarzy (środki Transportu).

W tym tygodniu I sobotę miesiąca po wieczornej Mszy św. nabożeństwo pierwszo sobotnie – odmówimy różaniec.

Za tydzień nie będzie Mszy św. w Raduchowie.

Są do nabycia nowe numery naszego Opiekuna – zapraszamy do lektury.

Wszystkim parafianom i gościom, życzymy wielu łask na czas wakacji i szczęśliwego wypoczynku. Rolnikom – Szczęść Boże na czas żniw!!!