KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

W najbliższą sobotę w naszej parafii uroczystość Bierzmowania, sakramentu na Mszy św. o godz. 17.00 udzieli ks. biskup Edward Janiak i poświęci nową polichromię. Prosimy o modlitwę w intencji młodzieży. Nie ma Mszy św. o 18.00. W poniedziałek, wtorek i środę o 19.00 w Kościele Farnym próba przed bierzmowaniem. Prosimy młodzież o obowiązkowe uczestnictwo w przygotowaniach do bierzmowania. W piątek o godz. 16.30 spowiedź przed sakramentem bierzmowania.

Spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I -Komunii św. odbędzie się za tydzień w niedziele po Mszy św. o godz. po 12.00.

Popołudniu we wtorek o godz. 15.15 w klasztorze Msza św. na rozpoczęcie roku wychowawczego i katechetycznego dla dzieci i pracowników przedszkola sióstr Salezjanek

Za dwa tygodnie w ostatnia niedzielę września  kwartalna zbiórka na potrzeby naszego Kościoła. Bardzo proszę o przeprowadzenie tej zbiórki tak jak zawsze.

Wszystkim ministrantom przypominamy o obowiązku swoich dyżurów(przynajmniej raz w tygodniu). Zachęcamy też innych chłopców do służby Panu Bogu przy ołtarzu.

Przypominamy, że są kalendarzy na rok 2019 i kilka numerów Opiekuna. Zapraszamy do niedzielnej lektury.

Wszystkim Parafianom szczególnie dzieciom i młodzieży za wstawiennictwem św. Stanisława Kostki życzymy Szczęść Boże !!!