KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś o godz. 20.00 Apel ku czci św. Jana Pawła II, początek w Klasztorze i przejście pod Pomnik przy którym zapalimy światełko wdzięczności.

W poniedziałek biuro parafialne od godz. 16.00 do 17.00 lub po mszy św. wieczorowej

W piątek modlimy się za wstawiennictwem św. Ojca Pio spotkanie rozpoczynamy od wspólnej Mszy św. o godz. 18.00. W biurze parafialnym można składać modlitwy za zmarłych – wymienianki.

Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych to okazja do uporządkowania dokumentacji co do miejsc pochówku i odebranie stosownych dokumentów. Przestrzegamy przed złodziejami na cmentarzu. Wszystkich, którzy postawili nowe nagrobki bez zezwolenia zapraszam do kancelarii.

30 października od godz. 8.00 objazd chorych z posługą sakramentalną zamiast 1 listopada. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 11.00 w Klasztorze.

Pojawił się nowy numer Opiekuna. Zachęcamy i zapraszamy do  lektury.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień Szczęść Boże !