KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś w kościele statystyczne liczenie wiernych parafian uczęszczających na niedzielne Msze św. Proszę powoli opuszczac świątynie  by dać się policzyć.

We wtorek święto Św. Łukasza Ewangelisty patrona służby zdrowia. Modlimy się w intencji wszystkich lekarzy i służb medycznych. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych o 17 purchase cialis online.00 i po mszach św. wieczorowych w środy, soboty i niedzielę.

W sobotę  22 października liturgiczne wspomnienie Św. JP II. Zapraszamy na 21.00 na apel Jasnogórski i koronkę do Bożego Miłosierdzia do klasztoru . Po nabożeństwie zapalimy ogień wdzięczności przed pomnikiem Jana Pawła II.

Porządkując groby na cmentarzu zwróćmy uwagę na właściwe składowanie śmieci oraz na prolongatę swoich grobów. W biurze parafialnym można składać modlitwy za zmarłych wymienianki.

Przypominamy ministrantom i całej służbie liturgicznej o swoich dyżurach liturgicznych. Prosimy tez rodziców o pomoc i przypomnienie swoim synom o ich obowiązku  do którego się zobowiązywali.

Przypominamy o pielgrzymce do Fatimy – zapisy do końca listopada.

Za tydzień po różańcu w klasztorze krótkie spotkanie z członkami żywego Różańca -obecność zelatorów obowiązkowa.

Pojawił się nowy numer Przewodnika, są jeszcze Opiekuny i kalendarze.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy  i nauki Szczęść Boże !