KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś rozpoczynamy w kościele tydzień misyjny pamiętajmy o misjach w naszej modlitwie. Po wieczorowej mszy św. i modlitwie różańcowej spotkanie z Grupą Żywego Różańca. Chcielibyśmy wzmocnić Żywy Różaniec i poszerzyć go o nowe róże ( młodzieżowe, męskie i żeńskie). Czcicieli Matki Bożej prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub biura. W piątek ostatnie nabożeństwo różańcowe o 17.00 dla dzieci.

W czwartek modlimy się za wstawiennictwem św. Ojca Pio spotkanie rozpoczynamy od wspólnej Mszy św. o godz. 18.00.

Porządkując groby na cmentarzu zwróćmy uwagę na właściwe składowanie śmieci oraz na prolongatę swoich grobów. W biurze parafialnym można składać modlitwy za zmarłych wymienianki.

We wtorek 1 Listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.30, 9.30 w farze i na cmentarzu o 13.00 – za wszystkich zmarłych parafian. O godz. 12.30 rozpoczniemy procesją z wypominkami od bramy głównej. Nie będzie Mszy św. wieczorowej. Prosimy panów szafarzy o pomoc w rozdawaniu Komunii św. oraz panów o zbieranie ofiar do puszek jak co roku, przeznaczymy je na dalsze chodnik na cmentarzu. Już teraz Bóg zaplać wszystkim za zrozumienie i datki na ten cel.

Pojawił się nowy numer Przewodnika o nowy numer Opiekuna. Zachęcamy i zapraszamy do świątecznej lektury.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy  i nauki Szczęść Boże !