KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I -Komunii św. po Mszy św. o godz. po 12.00. Obecność obowiązkowa, rodzice składają deklaracje.

Za tydzień w ostatnia niedzielę września kwartalna zbiórka na potrzeby naszego Kościoła. Bardzo proszę o przeprowadzenie tej zbiórki tak jak zawsze.

3 października rozpoczyna się w Rzymie synod biskupów poświecony młodzieży. Zachęcamy wszystkich do modlitwy, aby nasza młodzież nie utraciła wiary i odnalazła drogę do Boga. Na Jasnej Górze 19 października czuwanie modlitewne naszej diecezji. Będziemy organizowali wspólny wyjazd.

W piątek spotkanie grupy modlitewnej za wstawiennictwem św. Ojca Pio. Wspólną modlitwę rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.00.

W sobotę o godz. 11.00 zbiórka ministrantów i kandydatów w Kościele Klasztornym.

Jest do nabycia nowy numer Opiekuna i ostatnie kalendarze na nowy rok 2019.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy

i nauki Szczęść Boże !