Komunikaty duszpasterskiE XXV niedziela zwykła

Dzisiaj o godz. 9.00 Msza św. przy krzyżu na Kani. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy z racji święta Podwyższenia Krzyża – znaku naszej wiary. Również odbędzie się diecezjalna pielgrzymka na Górę Krzyża Jubileuszowego pod Ostrzeszowem. O godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św.

Również dzisiaj o godz. 11.00 Msza św. dla rodziców dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I -Komunii św. – po Mszy św. konferencja dla nich. Obecność obowiązkowa, rodzice składają deklaracje.

W piątek zapraszamy grupę modlitewną św. Ojca Pio. Wspólną modlitwę rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00. W modlitwie polecać będziemy ludzi chorych i cierpiących.

W sobotę o godz. 10.00 zbiórka ministrantów i kandydatów w Kościele Klasztornym.

Za tydzień w ostatnią niedzielę września kwartalna zbiórka na potrzeby naszego Kościoła. Bardzo proszę o przeprowadzenie tej zbiórki tak jak zawsze.

Jest do nabycia Opiekuna i Kalendarze Diecezjalne na nowy rok 2021 w cenie 6 zł poświęcone postaci ks. kard Stefana Wyszyńskiego – jest to cegiełka na utrzymanie naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Kaliszu. Zachęcamy do ich nabywania.

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc przy naprawie uszkodzonych rynien – prace wysokościowe ponad 25 m.  – Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie z p. Michałem Bielem oraz p. Michałowi Dybulowi dekarzowi z pracownikami. Dziękuję też grabowskiej firmie montażowej GFM za wszelką możliwą pomoc.

Wszystkim Parafianom szczególnie dzieciom i młodzieży za wstawiennictwem św. Stanisława Kostki życzymy Szczęść Boże !!!