KOMUNUKATY DUSZPASTERSKIE

W tym tygodniu przypada 13 dzień miesiąca piątek po Mszy wieczorowej różaniec. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe

W niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Po Mszach św. błogosławieństwo ziół i wianków. W tym dniu nie będzie Mszy o godz. 9.30 – suma odpustowa o godz. 9.00 w  kaplicy w Raduchowie. Po mszy św. o godz 11 w kościele klasztornym prelekcja zorganizowana  przez Towarzystwo historyczne na temat istnienia i pracy Zakonu O Franciszkanów w naszym mieście serdecznie zapraszamy i do Klasztoru i do Sali Domu seniora.

Ponawiam prośbę o wystawienie asysty na odpust św. Rocha w Mikstacie. Potrzeby jest auto  typu Bus do przewiezienia feretronów.

Pozdrawiamy pielgrzymów zdążających na Jasną Górą – Górę Zwycięstwa, którzy przechodzą lub przejeżdżają przez nasza parafie.

Dziś od godz. 9 do 12 można oddać honorowo krew. Akcja organizowana przez OSP w Grabowie Ambulans przy Strażnicy w Grabowie. Zachęcam tych co mogą podzielić się tym bezcennym lekiem ratującym ludzkie życie.

Wszystkim parafianom  i gościom, życzymy wielu łask na czas wakacji i szczęśliwego wypoczynku!!