Dziś pierwsza niedziela wakacyjna .Przypominam  msza św. o godz 11  na czas wakacji w kościele parafialnym – od dziś msza sw. wieczorowa w niedziele o godz 19.00 . Bóg zapłać za ofiary z racji kończącego się 2 kwartału  na cele inwestycyjne naszej parafii

W tym tygodniu I czwartek miesiąca modlimy się w intencji poczętego życia i naszych rodzin w łączności z modlącymi się w Kaliszu przed cudownym obrazem św. Rodziny.

Za trzy tygodnie w naszej parafii Odpust ku czci Matki Bożej Szkaplerznej, poprzedzi go Msza św. w sobotę na cmentarzu o godz. 19.00 już teraz proszę przygotować cmentarz na tę Uroczystość. Przypominam świątynie na Uroczystość odpustową przygotowują mieszkańcy Miasta Grabowa – proszę mieszkańców ulic: Janickiego (21 stycznia), kard. Wyszyńskiego, ks. Ledóchowskiego, Kołłątaja, Kościuszki, Ostrzeszowska, Staszica, Reymonta, 11 listopada, Łąkowa, Witosa i Rataja. Odpowiedzialny za to dzieło przewodniczący miasta Grabowa.

Biuro Parafialne w wakacje czynny tylko po mszach rannych i wieczornych z wyjątkiem wtorku i piątku