Komunikaty duszpasterskie

XIII Niedziela Zwykła

Dziś ostatnia msza w Raduchowie – od 1 lipca do końca wakacji nie będzie tam mszy św., Msza o godz. 11.00 będzie w farze, a Msza św. wieczorna w klasztorze będzie o godz. 19.00.

Dziś także kwartalna zbiórka ofiar na potrzeby naszej parafii – Bóg zapłać za złożone ofiary i za jej przeprowadzenie.

W środę uroczystość św. Piotra i Pawła – odpust w parafii  Kraszewice, suma o godz. 12.00.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca objazd chorych od godz. 8.00 zgłaszamy ich jak zawsze. Od 16.00 spowiedź I piątkowa z komunią św., a po niej o godz. 18.00 Msza św. w intencji Żywego Różańca. I sobotę miesiąca, tradycyjnie po mszy św. wieczorowej różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Matki Bożej.

Za trzy tygodnie w naszej parafii Odpust ku czci Matki Bożej Szkaplerznej, poprzedzi go Msza św. w sobotę na cmentarzu o godz. 19.00 już teraz proszę przygotować cmentarz na tę Uroczystość. Przypominam świątynie na Uroczystość odpustową przygotowują mieszkańcy Miasta Grabowa – proszę mieszkańców ulic: Janickiego (21 stycznia), kard. Wyszyńskiego, ks. Ledóchowskiego, Kołłątaja, Kościuszki, Ostrzeszowska, Staszica, Reymonta, 11 listopada, Łąkowa, Witosa i Rataja. Odpowiedzialny za to dzieło przewodniczący miasta Grabowa.

Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po mszach św. wieczornych.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask płynących z Najświętszego Serca Jezusowego.