Komunikaty duszpasterskie

I Niedziela Wielkiego Postu

W środę rozpoczęliśmy Wielki Post, to czas przemiany i nawrócenia dla każdego z nas. Podejmijmy wewnętrzny wysiłek wyprostowania ścieżek swojego życia.

Dziękujemy wszystkim za udział w 40 godzinnym nabożeństwie, wspólną i osobistą modlitwę przed Najświętszym Sakramentem.

Dziś zbiórka ofiar do puszek na pomoc ofiarom wojny na Ukrainie. Dziękujemy paniom z Żywego Różańca i wszystkim ofiarodawcom.

W nasze strony dotarła grupa 40 rodzin uchodźców. Potrzebna jest żywność i środki czystości. Można je składać w GOPS-ie przy ul . Ostrowskiej.

Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa w każdy piątek o 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o 16.00

Czcicieli św. o. Pio zapraszamy na Mszę św. w czwartek i na nabożeństwo za Jego wstawiennictwem

Ofiary z tytułu daniny diecezjalnej składamy na tacę, tak jak w latach ubiegłych. Koperty na daninę znajdują się przy wyjściu z Kościoła.

We wtorek pamiętajmy o naszych drogich paniach w dniu ich święta, doceniając ich pracę, życzliwość i trud macierzyństwa. Ofiarujmy im modlitwę i dobre słowo.

1 marca zniesiono limity uczestników nabożeństw w kościele.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Szczęść Boże !!!