Komunikaty duszpasterskie

IV Niedziela Wielkiego Postu

Dziś  kwartalna zbiórka na potrzeby parafii – Bóg zapłać za złożone ofiary i za jej przeprowadzenie paniom i panom z komitetu parafialnego.

Dziś rozpoczęliśmy nasze rekolekcje parafialne – potrwają do środy – w środę rozpoczniemy także rekolekcje szkolne. Msze św. z naukami rekolekcyjnymi o godz. 11.00 i 18.00. Spowiedź wielkopostna w parafii będzie w sobotę 9 kwietnia, ale nie odkładajmy jej na ostatnią chwilę. Jest mniej księży w dekanacie stad też ograniczona liczba spowiedników – zachęcamy by korzystać z niej codziennie przed mszami świętymi.

.

W tym tygodniu pierwszy Piątek i Sobota miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 15.00. Droga Krzyżowa wyjątkowo po mszy św. o godz. 16.00 czyli o 16.30. Po drodze krzyżowej spotkanie z kandydatami do bierzmowania. Z uwagi na rekolekcje szkolne nie będzie objazdu chorych. Chorych odwiedzimy tydzień później 8 kwietnia – będzie to już w ramach spowiedzi Wielkanocnej.

W sobotę po mszy wieczornej różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP

Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o 16.00

Polecamy nowy numer Opiekuna.

.Wszystkim parafianom i gościom życzymy Szczęść Boże !!!