Komunikaty duszpasterskie

V Niedziela Wielkiego Postu

Bóg zapłać wszystkim za udział w rekolekcjach parafialnych i szkolnych, prośmy dobrego Boga by przyniosły piękne i trwałe owoce naszego nawrócenia. Bóg zapłać za ofiary z okazji kwartalnej zbiórki na rzecz parafii, które zasiliły nasze konto parafialne.

W piątek od 8.00 odwiedzimy chorych. Zgłaszamy jak zawsze.

W tygodniu Pierwszy Czwartek Miesiąca – od 16.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań. W Kaliszu w Bazylice św. Józefa Msza św. i modlitwa w Intencji Życia – w sposób szczególny jest także zaproszony nasz dekanat.

W sobotę spowiedź wielkopostna w naszej parafii–

Do południa : 9.00-10.30 i  11.00-12.00

Po południu tylko od 15.00 – 16.30

Z racji spowiedzi w innych parafiach Biuro czynne tylko po wieczornej Mszy św. (Spowiedzi w dekanacie: Poniedziałek – Giżyce; wtorek – Bukownica, środa – Czajków, Piątek – Wielowieś)

Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej, poświecenia palm na każdej mszy św.

Za tydzień także tradycyjna zbiórka na kwiaty do Grobu Pańskiego. Proszę o jej przeprowadzenie panie z Żywego Różańca. Proszę o przygotowanie ciemnicy i Bożego grobu – panów Pawła Szkopka, Zdzisława Szmaja i Hieronima Bednarza.

W przyszła niedziele zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami naszego Miasta – rozpoczniemy o godz.19.00 przy krzyżu obok kościoła farnego. W razie złej pogody Droga Krzyżowa w kościele. Prosimy Policję o zabezpieczenie trasy na ten czas.

Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o 16.00 i Drogę Krzyżową w Piątek o 17.00.

.Wszystkim parafianom i gościom życzymy Szczęść B