Komunikaty Duszpasterskie

Dziś dzień pierwszej Komunii św. w naszej parafii. Otoczmy modlitwą 57 dzieci i ich rodziców w tym ważnym dla nich wydarzeniu. Równoległe Msze św. również o godz. 9.00 i 11.00 w Klasztorze. Po południu o godz. 17.00 nabożeństwo majowe z udziałem dzieci I komunijnych. Msza św. wieczorna w klasztorze w tym dniu wyjątkowo o godz. 18.00.

Trwa miesiąc maj poświęcony Matce Bożej – Msze św. wieczorne i nabożeństwa majowe w czasie białego tygodnia będą sprawowane w kościele farnym.

W czwartek dzieci I komunijne udają się na pielgrzymkę na Jasną Górę. Z tej racji biuro parafialne w czwartek rano zamknięte.

Rocznica I Komunii św. w niedzielę o 9.30, próba w piatek o godz.16.00 w Farze, a po niej ok 16.30 spowiedź dla dzieci i rodziców.

W piątek 13 maja wspominamy wydarzenia fatimskie oraz rocznice zamachu na życie św. Jana Pawła II. Odmówimy po Mszy św. wieczornej litanie i  różaniec.

Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie o w piątek na g.19.00. Obecność obowiązkowa. Egzaminy przed bierzmowaniem we wtorek (gr. Młodsza) i środę (gr. Starsza) o 19.00 w salce przy klasztorze.

Jest nowy numer Opiekuna. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask za przyczyną Matki Bożej.