KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE
V Niedziela Wielkanocna

Dziś Komunia św. Rocznicowa o 9.30 w Farze.

Kandydatów do bierzmowania oraz rodziców i świadków zapraszamy na próbę generalną i spowiedź w poniedziałek o godz. 19.15 Obecność obowiązkowa.

Sakramentu bierzmowania naszej młodzieży udzieli we wtorek podczas uroczystej Mszy św. o godz. 18.00 w farze  ks. bp Ordynariusz Damian Bryl. Otoczmy ich naszą modlitwą.

Nabożeństwa majowe i msze wieczorne w tygodniu w klasztorze z wyjątkiem wtorku. Z racji bierzmowania nabożeństwo majowe po rannej mszy św. Nie ma już mszy św. o godz. 12.00.

Jest jeszcze kilka numerów opiekuna Opiekuna. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask za przyczyną Matki Bożej.

V Niedziela Wielkanocna

Dziś Komunii św. Rocznicowa o 9.30 w Farze.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask za przyczyną Matki Bożej.