Komunikaty duszpasterskie

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj o godz. 9.00 Msza św. przy krzyżu na Kani. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy z racji święta Podwyższenia Krzyża – znaku naszej wiary. Dziś także diecezjalna pielgrzymka na Górę Krzyża Jubileuszowego pod Ostrzeszowem. O godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św.

Za tydzień zapowiadana zbiórka z racji III kwartału na prace remontowe naszego Kościoła. Proszę o przeprowadzenie jej przez panie i panów z komitetu remontowego i rady parafialnej. Prace trwają i posuwają się do przodu.

W czwartek wspomnienie św. Ojca Pio. Wspólną modlitwę rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00. W modlitwie polecać będziemy ludzi chorych i cierpiących.

Uwaga narzeczeni – rozpoczyna się kurs przedmałżeński w par. Wielowieś od 1 października co niedziele Mszą św. godz. 11.00.

Wszystkim Parafianom szczególnie dzieciom i młodzieży za wstawiennictwem św. Stanisława Kostki życzymy Szczęść Boże !!!