Komunikaty duszpasterskie

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj kwartalna zbiórka ofiar na potrzeby naszej świątyni. Dziękuję wszystkim darczyńcom, jak i tym którzy tę zbiórkę przeprowadzają.

W Piątek rozpoczynamy miesiąc Październik – miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Nabożeństwa dla wszystkich w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek z udziałem dzieci o godz. 17.00. W środę, sobotę i niedzielę po Mszy św. wieczorowej.

W tym tygodniu przypadają I piątek miesiąca –  po Mszy św. porannej od godz. 8.00 odwiedziny chorych, których zgłaszamy jak zawsze. Od 15.00 spowiedź pierwszo – piątkową. O 16.00 Msza św. i dziesiątek różańca. W I sobotę miesiąca po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo pierwszo sobotnie – odmówimy wspólnie różaniec.

Od poniedziałku 4 października można już zamawiać Msze św. na nowy rok składając stosowną ofiarę.

Od 1 października w parafii Wielowieś kurs przedmałżeński.

Polecamy nowy numer Opiekuna.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy

i nauki Szczęść Boże !