Komunikaty duszpasterskie

XVII Niedziela Zwykła

Jeszcze raz do wszystkich kierujemy słowa wdzięczności za pomoc w przygotowaniu i uczestnictwo w naszym odpuście parafialnym jak i w Mszy św. na cmentarzu parafialnym.

Dziś po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00, przed Klasztorem, poświęcenie pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców. Zbierane ofiary okazji przeznaczamy na potrzeby misjonarzy (środki Transportu).

We wtorek liturgiczne wspomnienie św. Joachima i Anny rodziców Maryi. Z ustanowienia papieża Franciszka obchodzony jako Światowy dzień dziadków i osób starszych. Również VI rocznica wizyty papieża Franciszka w naszej Ojczyźnie z racji Światowych Dni Młodzieży.

Przypominamy że w czasie wakacji biuro parafialne czynne tylko po mszach św. z wyjątkiem wtorku i piątku.

Polecamy naszego Opiekuna – zapraszamy do lektury.

Wszystkim parafianom i gościom,

życzymy wielu łask na czas wakacji i szczęśliwego wypoczynku. Rolnikom – Szczęść Boże na czas żniw!!!