Komunikaty Duszpasterskie

Komunikaty duszpasterskie

XXVII Niedziela Zwykła

Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele: ze szczególnym udziałem dzieci – tradycyjnie –  w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 17.30.  Dla wszystkich w środę, sobotę i niedzielę po Mszy św. wieczornej.

W I czwartek miesiąca zapraszamy na adorację w intencji powołań o g. 16.30. W I Piątek Miesiąca:

• Chorych odwiedzimy od 8.00. Zapisy jak zawsze .
  • Spowiedź od godz. 15.00.
  • Adoracja po mszy o godz. 16.00
  • Wspomnienie Matki Bożej Różańcowej – zapraszamy dzieci z klas III przygotowujących się do I kom. Św. z rodzicami na poświęcenie różańców na mszy św. o godz. 16.00
  • Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na msze na godz. 18.00 (wcześniej okazja do spowiedzi od 17.30) i na spotkanie formacyjne po niej.

Rezerwacja mszy świętych na Nowy 2023r od poniedziałku 3.10.2022. Wymienianki tydzień później – można składać do końca listopada.

Wszystkim parafianom i gościom, życzymy dużo zdrowia i Bożego błogosławieństwa przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej.