Komunikaty duszpasterskie

XXVIII Niedziela Zwykła

Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele: ze szczególnym udziałem dzieci – tradycyjnie –  w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 17.30.  Dla wszystkich w środę, sobotę i niedzielę po Mszy św. wieczornej.

W piątek dzień Edukacji Narodowej – pamiętajmy o naszych nauczycielach i wychowawcach, nie tylko składając im życzenia, ale również modlitwę.

Za tydzień  Dzień Papieski i tradycyjna zbiórka  ofiar do puszek  na  Fundusz stypendialny  dla ubogiej  a zdolnej młodzieży. Bardzo proszę aby tą zbiórkę przed naszymi Kościołami przeprowadziły panie z Zespołu Żywego Różańca.Z racji przypadającego w przyszłym  tygodniu liturgicznego wspomnienia Św. JP II – zapraszamy w niedziele na 20.30 na Apel Jasnogórski do klasztoru. Po nabożeństwie zapalimy ogień wdzięczności przed pomnikiem Jana Pawła II.

Przyjmujemy rezerwacje Mszy świętych na Nowy 2023r, a od jutra także wymienianki za zamarłych. W czwartek z racji dyżuru spowiedniczego w Kaliszu u św. Józefa Biuro parafialne rano nieczynne.

Jest nowy numer Opiekuna – serdecznie polecamy.

Wszystkim parafianom i gościom, życzymy dużo zdrowia i Bożego błogosławieństwa przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej.