Komunikaty duszpasterskie

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś niedziela misyjna. Modlimy sie w intencji misji i misjonarzy oraz wspieramy Papieskie dzieło misyjne. Zapraszamy dziś na 20.30 do klasztoru na modlitewny wieczór z Janem Pawłem II który zakończymy Apelem Jasnogórskim. Po nim zapalimy ogień wdzięczności przed pomnikiem Jana Pawła II.

Przypominamy o modlitwie różańcowej (już ostatni tydzień) o godz. 17.00 od poniedziałku do piątku. W środę, sobotę i niedzielę po wieczornych Mszach św. Zachęcamy też do modlitwy różańcowej w rodzinach.

Za tydzień w wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych zapraszamy na Msze św. na godz. 11.00. Wszystkie dzieci i młodzież prosimy o upodobnienie się do Świętych, przebierając się za nich, lub z ich wizerunkami w rękach.  Przypominamy też o zmianie czasu z soboty na niedzielę.

W biurze parafialnym można składać wymienianki roczne i jednorazowe

Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką. Polecamy dwutygodnik naszej diecezji Opiekun.

W Uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. w kościele parafialnym o godz. 7.30, 9.30 i na cmentarzu o godz.13 Msza św. poprzedzona procesją z wypominkami. Już teraz prosimy o pomoc w przygotowaniu cmentarza, panów Szafarzy o pomoc w Komunii św., oraz Panów zbierających składkę na utrzymanie cmentarza jak co roku.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy i nauki Szczęść Boże