Komunikaty Duszpasterskie VII Ndz. Zwykła

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy  w naszej parafii nabożeństwo eucharystyczne przed Wielkim  Postem . Adoracja po mszy południowej do mszy wieczornej. Plan adoracji będzie w gablocie.

W obliczu nawałnic jakie nawiedziły nasze tereny, w duchu chrześcijańskiej solidarności, pragniemy okazać wsparcie duchowe oraz materialne naszym siostrom i braciom, którzy ponieśli straty i znaleźli się w trudnej sytuacji. Z tej racji w przyszłą niedziele w całej diecezji  zbiórka do puszek na ten cel – prosimy o jej przeprowadzenie Panie z Zespołu Charytatywnego. Wszystkim z góry dziękujemy za zrozumienie i okazaną pomoc.

Panie z zespołu Charytatywnego zapraszamy na spotkanie w środę po mszy wieczornej na probostwo.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Szczęść Boże !!!