VI Niedziela Zwykła

Komunikaty duszpasterskie

VI Niedziela Zwykła

Zapraszamy dzieci na msze sw dodatkową o godz. 12.00 a szczególnie te przygotowujące się do I Komuni św. i ich rodziców. Dziś po tej mszy  spotkanie z tymi dziećmi i ich rodzicami. Msza św, o godz. 11.00 pozostaje Mszą św. dla wszystkich wiernych.

W poniedziałek wspomnienie św. Walentego – patrona zakochanych i chorych na epilepsje.

Wzrastają ceny za  gaz i prąd. Drastycznie wzrósł koszt utrzymania naszych kościołów i probostwa. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na tace, również i z tego tytułu.

Prosimy o uporządkowanie grobów na cmentarzu po ostatnich wichurach, i zwrócenie uwagi na dokumentację grobów w biurze parafialnym, szczególnie po 20 latach od daty pochówku (każdy grób powinien mieć swojego opiekuna i stosowny dokument).

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Szczęść Boże !!!