XXIII Niedziela zwykła Komunikaty duszpasterskie – 06.09.2015 r.

1.) Dziś uroczystości odpustowe w Mikorzynie suma o godz. 12.00.

2.) Wznawiamy msze św. o godz. 11 w klasztorze dziś poświęcenie tornistrów dla dzieci szczególnie pierwszoklasistów. Dziś po każdej Mszy św. dzieci otrzymają książeczki w które będą wklejać niedzielne obrazki swojego uczestnictwa we Mszach św. niedzielnych.

3.) We wtorek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny zwane świętem Matki Bożej Siewnej po mszy św. wieczorowej o godz. 18.00 poświęcenie ziarna pod tegoroczny zasiew.

4.)W nowym roku szkolnym spotkania grupy Ojca Pio będą zawsze w 2 i 4 czwartek miesiąca. Wspólną modlitwę rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.00. W modlitwie polecać będziemy chorych i uzależnionych.

5.)W piątek o godz. 15.00 spotkanie z katechetami na probostwie zapraszam wszystkich katechetów jak co roku

6.)Za tydzień w niedzielę 13 września o godz. 9.00 Msza św. przy krzyżu na Kani zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy z racji święta podwyższenia krzyża znaku naszej wiary. Po wieczornej Mszy niedzielnej w klasztorze różaniec fatimski.

7.) Za 2 tygodnie w sobotę 19 września odbędzie się 8 pielgrzymka ministrantów do Kalisza do św. Józefa, wyjazd o godz. 8.30 przy remizie strażackiej, powrót ok. godz. 13.30. koszt 10 zł.

8.)W czwartek o godz. 15.15 w klasztorze Msza św. na rozpoczęcie roku wychowawczego i katechetycznego dla dzieci i pracowników przedszkola sióstr Salezjanek. Młodzież i dzieci zapraszamy na spotkania oazowe w sobotę o g. 16.30

9.)Próby i zapisy scholii muzycznej w niedziele o godz. 10 w klasztorze.

10.)Zapraszamy chłopców, którzy chcieli by zostać ministrantami i służyć do mszy świętej – zapisy u ks. Michała i Katechetów.

11.)Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, pojawił się nowy numer przewodnika i zostało jeszcze kilka kalendarzy na rok 2016.

Wszystkim Parafianom szczególnie dzieciom i młodzieży u progu nowego roku szkolnego i katechetycznego Szczęść Boże !!!