XXVII Niedziela zwykła Komunikaty duszpasterskie 04.10.2015 r.

1.) Bóg zapłać wszystkim parafianom za ofiary złożone z racji kończącego się 3 kwartału na potrzeby kościoła. Zbiórka wyniosła 11.200zł.

2.)Za tydzień obchodzimy w Kościele kolejny już dzień Papieski w tym dniu jak co roku polecamy dzieci i młodzież z ubogich rodzin pragnących się nadal rozwijać intelektualnie w szkołach na ten cel zbierane będą ofiary do puszek przed kościołami proszę ażeby tę zbiórkę przeprowadziły panie z Żywego Różańca. Już teraz dziękuję wszystkim za poparcie tego dzieła.

3.)W środę wypada wspomnienie Matki Bożej Różańcowej z tej okazji poświęcenie różańców dzieciom I – komuniujnym i wszystkim innym o godz. 17.00.

4.)W najbliższy czwartek 8 października zapraszamy na spotkanie grupy Ojca Pio „ulgi w cierpieniu”.

5.)Są jeszcze wolne miejsca na modlitewny zjazd Grup ojca Pio do Wołczyna. Wyjazd w sobotę o godz. 7.45 przy remizie strażackiej powrót ok. 16.30.

6.)Przypominamy o modlitwie różańcowej o godz. 17.00 od poniedziałku do piątku. W sobotę i niedzielę po wieczornych Mszach św. Można już składać na wymienianki roczne i jednorazowe.

7.)W drugi piątek miesiąca zapraszamy na spotkanie kandydatów do Bierzmowania na godz. 17.00 rozpoczniemy od różańca i spowiedzi św.

8.)Jest nowy numer Przewodnika i Promyczka dobra.

Wszystkim parafianom i gościom na nowy tydzień pracy
i nauki Szczęść Boże !